Nefungujuce osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Záhorská Bystrica

Vyriešený

Zaslal: Matúš Švirloch, 05. augusta 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Nefuguje lampa nocneho osvetlenia. Prosim, opravit

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.