Chybajúci poklop dažďovej vpuste

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Jan Ciz 25. mája 2013

Dna 9.4.2013 bol na m.u. DNV nahlaseny chybajuci poklop zvodu dazdovej vody na ulici J. Jonasa. Pracovnicka m.u. DNV tento podnet preposlala na adresu och@bratislava.sk a zabezpecila miesto chybajuceho poklopu dopravnym znacenim.
Zial do dnesneho dna nebol poklop doplneny.
/Informacia z BVS - nejedna sa o zariadenie v ich sprave./

27. máj 2013

Odpoveď samosprávy

e-mail adresovaný na Referát správy a údržby pozemných komunikácií magistrátu hl. mesta:

Dobry den,
dna 9.4.2013 bol na MU DNV nahlaseny chybajuci poklop na dazdovej kanalizacii vo vozovke na ulici Jana Jonasa, a to medzi spojnicou ulic Jana Jonasa s Opletalovou a vstupom do arealu Volkswagen Slovakia.
E-mailami zo dna 17.4.2013 sme Vas na to upozornili. Dna 14.5.2013 ste nas informovali, ze predmetny poklop bol odcudzeny neznamym pachatelom a ze je potrebne vymenit aj ram na sachte. Zaroven ste nas informovali, ze prace boli objednane u vasho zmluvneho partnera.
Dna 27.05.2013 sme vykonali obhliadku miesta a bolo zistene, ze k naprave nedoslo a ze aj osadene DZ chyba.

Z dovodu dopravno-bezpecnostnej situacie Vas vyzyvame, aby ste zjednali napravu v co najkratsom moznom termine.
Zaroven Vas ziadame o nahlasenie vykonanej opravy.

S pozdravom
Tittelova Dagmar

Odd. výstavby, dopravy a životného prostredia
referát realizácie investícií
MČ Devínska Nová Ves
16. jún 2013

Jan

16.6. vykonana kontrola - poklop nevymeneny, dopravne znacenie chyba !
11. júl 2013

Odpoveď samosprávy

Osadenie kanalizačného poklopu s rámom na ul. Jána Jonáša sme objednali u nášho dodavateľa Pittel+ Brauseweter s.r.o., ktorý opravu zabezpečí v letných mesiacoch júl - august 2013.

Anna Pavlíková, Oddelenie správy komunikácií, Magistrát HM SR Bratislava
04. november 2018

Obyvatelka DNV

Vsetky poklopy na mieste na tomto useku. Podnet vyrieseny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania