Vrak na Strukovej/Telocvičnej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
MarS 09. augusta 2017

Dlhodobo odstavené vozidlo bez EČV, s vypustenou pneumatikou v križovatke.

10. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na uvedené vozidlo bola 21.7.2017 prostredníctvom Mestskej polície umiestnená výzva na odstránenie vozidla majiteľom v lehote do 60 dní. V prípade, že po uplynutí lehoty bude vozidlo na mieste, bude vozidlo postúpené zazmluvnenej spoločnosti na odstránenie na určené parkovisko.



kancelária starostu
21. august 2017

MarS

Super, vrak odtiaľ zmizol... keby sa podobne darilo aj s ostatnými vrakmi v Ružinove, bolo by to skvelé.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania