Upchatý kanál

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

upchatý kanál

07. august 2017

Marianna

Ten kánal je na Štefánikovej 17 pri Komunálnej poisťovni nie Spojná.
20. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa, že sme na podnet v minulosti neodpovedali. Mrzí nás nedôsledná komunikácia z minulosti. Dnes sa snažíme o jej zlepšenie a v rámci toho sa vraciame aj k starším podnetom.
Tento vpust bol vyčistený 28.10.2020. Prikladáme aj fotografiu z čistenia.
Ďakujeme za nahlásenie podnetu a veríme, že Vaša skúsenosť v budúcnosti bude s našou komunikáciou lepšia.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií
Kedy? 28.10.2020

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania