Neviditeľné diery na ceste

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 27. mája 2013

Počas vegetačného obdobia zatieňujú stromy uvedenú cestu na Jégeho ulici. Z tohoto dôvodu vodiči dobre nevidia diery a výtlky na tomto úseku cesty.

27. máj 2013

Mato

Je pravda, ze tie vytlky nie su vydiet a su dost zakerne.
Ja to poznam a tak bud prejdem do protisleru, alebo sa vyhnem tej ceste uplne.
Podla mna ta cesta patri mestu, chodia tam totiz trolejbusy.
27. máj 2013

peter pan

a teraz o co tu ide? zadavatelovi temy ide o co? ze su pri ceste stromy, alebo na ceste diery? pripadne mu vadi oboje?

Osobne tade jazdim pomerne casto a ak nevidi dotycny diery, odporucam mu nesadat za volant auta, pripadne nejazdit uvedenou ulicou, alebo v neposlednom rade navstivit odbornika na zrak.

ale v prvom rade by som zacal s kulturov vytvarania prispevkov, aby mali aspon trocha vecnej hodnoty...
27. máj 2013

AU

Peter pan, ďakujem za vašu diszertačnú pácu, avšak aj prosťáčik pochopí, že ide o výtlky.
Ináč, pan Bystrozraký, chcel by som vedieť, koľko krát ste šupol do jamy alebo výtlku po tejto zime?
27. máj 2013

peter pan

AU, ubezpecim vas, ze jazdim v ramci pravidiel a do jam a vytlkov nesupem... mam nastastie dve zdrave oci a pozeram sa dostatocne pred seba. Obzvlast na usekoch kade jazdim denno-denne poznam vsetky jamy a vytlky. Takze aj vase zovseobecnenie v uvodnom prispevku, ze vodici nevidia vytlky nieje pravdive, nakolko minimalne ja ich vidim. ci tam stromy su, alebo niesu.
27. máj 2013

AU

Ziadna novinka. Aj ja poznam kazdu jamu a vtlk kadial jazdim. Dokonca mam aj zdrave oci.
Aby sme sa vsak vratili k prapodstate. V podnete sa pise o dierach a vytlkoch na Jegeho ulici. A co je potrebne urobit s jamami a vytlkmi na ceste??? Zeby spilit tieniace stromy?
P.S. Pred domom som v marci v "akcii DIY" zasadil dva stromceky.
30. máj 2013

andrej

peter pan, kedze ste sa naucili kde vsade su vytlky, to znamena ze problem je vyrieseny? cesta je znicena a treba ju opravit. o to tu ide.
04. jún 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Keďže komunikácia, na ktorej sa výtlky nachádzajú a aj cestná zeleň v stromoradí je v priamej správe magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy, (oddelenie cestného hospodárstva) podnet sme im zaslali na vybavenie.

Tatiana Baáriová, kancelária starostu
04. jún 2013

peter pan

andrej, precitajte si, co pise zadavatel... zacina to spojenim v case vegetacneho obdobia, pokracuje zatienuju stromy... a vodici nevidia diery a vytlky... cize, jednak jasne, ci zadavatelovi vadia stremy a to, ze nevidi vytlky, alebo mu vadia vytlky, alebo mu vadi oboje... kedze dotaz nieje ani otazka, ale len konstatovanie. to, ze si to vy interpretujete, ako to, ze ju treba opravit je druha vec.
04. jún 2013

andrej

ano, podme sa tu teraz hadat o slovicka. Myslim ze ti hore to pochopia, co autor podnetu myslel
23. júl 2013

Rudavský

Perfekná tieňohra a neviditeľné výtlky. PLS, už ich opravte.
05. september 2013

Martin J.

Hurá, výtlky sú konečne zaplátané.
06. december 2013

Martin J.

Super! Na celom poškodenom úseku položili nový asfaltový koberec.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania