Nová estetika?

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 11. marca 2010

Takto to vyzera na konci Pifflovej 13, pri detskom ihrisku....

20. marec 2010

SVBaNP Pifflova 13

My občania a obyvatelia ako aj vlastníci plynomernej regulačnej skrine vedomí si toho, že ide o náš majetok sa ospravedlňujeme mestskej časti a okoliu, že sa nestaráme o náš majetok a nechávame ho chátrať, na základe čoho je obviňovaný týmto portálom anonymne vedome či nevedome miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka.
22. marec 2010

Odpoveď samosprávy

Spomínaná nehnuteľnosť nepatrí do správy Mestskej časti Bratislava-Petržalka, ale je súčasťou bytového domu Pifflova 11. Len správca tohto domu je oprávnený vykonávať nápravy na jemu zverenom majetku. V rámci riešenia problému, zasielame správcovi domu Pifflova 11 fotodokumentáciu momentálneho stavu s výzvou na odstránenie havarijného stavu jednotky hlavného uzáveru plynu.
23. marec 2010

Anonymný užívateľ

:) to snad nemyslite vazne...
08. apríl 2010

anita

prečo by to mala opravovať mestská časť, keď to má v správe správca domu??? (jeden dôvod)
08. apríl 2010

Anonymný užívateľ

v hlavicke problemu je uvedena zodpovednost: Ine subjekty. Tzn., ze tento problem sa nepocita do statistik pre mestsku cast aj ked ho nikto nebude riesit. Moj predchadzajuci komentar smeroval k ospravedlneniu, ktore bolo podla mojho nazoru myslene skor sarkasticky. Mestska cast moze pri dobrej voli vlastnika upozornit na povinnost udrzby.
13. apríl 2010

andrea

Mestská časť už upozornila vlastníka HUP-ky na nevyhovujúci technický stav.
21. máj 2010

Zákon

Pôvodne v hlavičke problému tam bolo napísané "zodpovednosť MČ", admina tohto webu to vie ľahko zmeniť...... Stavebný zákon 50/1976 Zb. v platnom znení:
§ 86
Údržba stavby
(1) Vlastník stavby je v súlade s dokumentáciou overenou stavebným úradom a s rozhodnutím stavebného úradu (stavebné povolenie, kolaudačné rozhodnutie) povinný udržiavať stavbu v dobrom stave tak, aby nevznikalo nebezpečenstvo požiarnych a hygienických závad, aby nedochádzalo k jej znehodnoteniu alebo ohrozeniu jej vzhľadu a aby sa čo najviac predĺžila jej užívateľnosť....... Takže Anita to napísala správne..
24. máj 2010

Anonymný užívateľ

Stal sa zazrak, problem je vyrieseny a zatial si to este nevsimli ani grafitti.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania