Rušná ulica

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Viera Mrazkova 08. augusta 2017

Dobry den,
Byvam na Udernickej 10 v novostavbe
a je tu velky ruch, auta jazdia v kuse a neda sa poriadne prejst na druhu stranu cesty. Mozno by pomohol retarder akebo priechod, kym sa nieco nestane. Taktiez semafor na krizovatke.
Tesco Viena Gate Petrzalka. Priechod ako je Udernicka 10 a cinska restauracia. Momentalne v objekte Matadorka sa robia buracie prace, je tu prasno, nepoyzivaju plachty nakladne auta a znecistuju prosredie.

11. august 2017

Peter

Udernicka ulica je celkovo jedna tragedia.Hlavne co sa parkovania tyka.
07. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás že Vám na podnet nikto v minulosti neodpísal. Veríme, že Vaša skúsenosť s našou komunikáciou bude v budúcnosti lepšia a pocítite jej vyššiu kvalitu.
Svetelná značenie na križovatke Údernícka-Kopčianska je vo fáze výstavby ako uvádzame aj v podnete s ID: 50420. Dokončené bude do konca roka 2020.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania