Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Rozbitý chodník k obradnej sieni v krematóriu

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Zaslal: Dugovič, 09. augusta 2017

Rozbitý chodník k obradnej sieni v Krematória. V celej dĺžke.

10. august 2017

Anonymný užívateľ

Tak to vyzerá už roky ! To si nikto zo zodpovedných nevšimol ? Človek sa tam ide prizabiť, na tej rozbitej ploche. Častokrát tadiaľ idú starí ľudia o paliciach ... Krásna vizitka Hl. m. SR !
19. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Váš podnet k rozbitému chodníku sme boli osobne preveriť. Rozbitý chodník k obradnej sieni v krematóriu je v správe Hlavného mesta Bratislavy, Váš podnet prepošleme na magistrát.



Referát územného plánovania, investícií, verejného obstarávania a správy majetku

Ing. Jana Liďáková
19. október 2017

Anonymný užívateľ

Uvidíme, koľko to bude Magistrátu trvať, kým to vyrieši ... Väčšinou ani nereaguje na podnety, nieto aby riešil ...
08. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

V areáli aktuálne prebiehajú opravné práce, ktoré zahŕňajú obnovu chodníkov a schodiska. Vymení sa tiež staré osvetlenie.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.