Auto s neplatnou STK a EK, dlhodobo zaberajúce parkovacie miesto

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

Zaslal: Martina, 09. augusta 2017

Viac ako rok odparkovane vozidlo, ktore uz nema platnu STK a EK zaberajuce parkovacie miesto

09. august 2017

Marek

asi tazko s tym nieco mesto spravi, nakolko je to "sukromne" parkovisko... a tam nemozu odtahovat. Treba dat dole znacky a odtiahnut to niekam tak aby zavadzalo v premavke a potom s tym policajti uz vedia co a ako...
09. august 2017

Edita Višvaderova

Alebo poprosit majitela parkoviska
10. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
uvedené vozidlo s platným EČV, ale bez platnej EK a TK bude postúpené na Okresný úrad
Bratislava – odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií na priame
vybavenie, nakoľko riešenie takýchto vozidiel je v jeho kompetencii.






kancelária starostu
10. august 2017

Martina

Dakujem
22. november 2017

Marek

Dobrý deň, prešli viac ako tri mesiace a nič sa nedeje, čo treba spraviť, napr. dať mu dole EČV?
28. august 2018

Marek

Uplynul viac ako rok od nahlásenia tohto podnetu, pričom spomínané auto sa celý čas nepohlo z miesta a riešenie tohto podnetu tak isto...

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.