Zbytok starej konštrukcie blízko multifunkčného ihriska

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

V riešení

Zaslal: Natalia Václavová, 10. augusta 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Za novou konstrukciou multifunkcneho ihriska (na strane smerom k bezeckemu okruhu) trci zo zeme asi 1,5 cm zbytok kovoveho srobu zo starej konstrukcie. Deti tadialto casto behaju, teda je to nebezpecne.

28. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Váš podnet som posunul vedúcemu pracovnej čaty k vyriešeniu.

Ing. Marek Poláš, odborný referent ŽP, MÚ MČ Bratislava - Lamač

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.