Preplnené odpadkové koše (Magio pláž, Sad Janka Kráľa)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Slavomíra Hargasova 10. augusta 2017

Preplnené koše Magio pláž a Sad Janka Kráľa

14. august 2017

Slavomíra Hargasova

kôš sa nachádza priamo pri detskom pieskovisku na magio pláži (viď piesok vpravo) v blízkosti volejbalových ihrísk na pešom/ cyklo chodníku vedúcom popri Dunaji. Nie je však jediný, často chodím aj do parku a hlavne v pondelok po víkende takto vyzerajú takmer všetky koše po celom Sade Janka Kráľa.
23. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

daný priestor bol vyčistený pracovníkmi MP VPS.
Kto? MP VPS

MÚ BA - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania