Poškodený chodník (dochádza k častým pádom chodcov)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený

Zaslal: Jakub Rečičár, 11. augusta 2017

Zdravím Vás,
prosím o opravu poškodeného chodníku - je potrebné opraviť jednu betónovú kocku, na ktorej sa pravidelne potkýnajú prechádzajúci ľudia (hlavne vo večerných hodinách).
Ďakujem za vyriešenie podnetu

31. august 2017

Odpoveď samosprávy

Váš podnet zaradíme do plánu opráv a vynasnažíme sa to čím skôr mať opravené.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka
20. október 2017

Odpoveď samosprávy

Chodník je opravený.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka
20. október 2017

Jakub Rečičár

Vďaka za všetkých, ktorí tento chodník používajú... Pekný deň
20. október 2017

Jakub Rečičár

vyriešené

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.