Zerodovaný plát cesty

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený

Zaslal: Kristian Horniak, 12. augusta 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Prosime o zaliatie asfaltom na adrese Vajnory, ul.Šuty 45, 83107 Bratislava. Dakujeme

14. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Kristián Horniak,
ďakujeme za podnet . Naša MČ začala opravovať výtlky menšieho rozsahu pomocou nového stroja zakúpeného prostredníctvom VPS . Opravy sa začali systematicky po jednotlivých uliciach v správe MČ Bratislava – Vajnory. Nakoľko však v minulých týždňoch sa vyskytli vysoké teploty a následne daždivé a veterné počasie, vykonávanie opráv bolo z hľadiska dodržania technologických postupov v tejto súvislosti prerušené. S opravami zvyšných výtlkov budeme pokračovať v priebehu mesiaca september.
S úctou


Ľubomír Krištofič
vedúci oddelenia HS, NHIM, IHM
Mestská časť Bratislava - Vajnory
06. september 2017

Odpoveď samosprávy

Vážený pán Kristián Horniak,
ako sme v predchádzajúcej odpovedi uviedli, zamestnanci hospodárskej správy MÚ v septembri znova začali s opravami výtlkov na cestách vo Vajnoroch. Postupujú v zmysle harmonogramu momentálne opravujú výtlky na Príjazdnej ulici. Na opravu spomínaného úseku dôjde v najbližšom čase, preto vás žiadame o pochopenie.

Ľubomír Krištofič
vedúci oddelenia HS, NHIM, IHM
Mestská časť Bratislava - Vajnory

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.