Uvoľnený kamenný obklad pri Moste SNP (Rybné námestie)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený

Zaslal: zita, 12. augusta 2017

Prosim o ulozenie kamenneho obkladu na povodne miesto. Nachadza sa priblizne pod rampou na Most SNP. Dakujem za vybavenie podnetu.

21. august 2017

zita

Magistrat/ St.Mesto,

Ak uz sa vam nechce obist mesto, tak prosim neignorujte aspon namahu tych, ktori robia pracu za vas a posielaju podnety na OPS. Som jednou z nich a zelam si vidiet pracu na celkovom vzhlade mesta, nech je upratane, ciste a nech to systematicky funguje. Bohuzial ani tento jednoduchy podnet nedokazete vyriesit. A ani sa neunuvate odpisat. Budem nadalej sledovat, ako a za ako dlho sa vysporiadate s tymto podnetom. A ci niekto z Magistratu/ St. Mesta zo slusnosti odpise.
28. august 2017

Peter Vavro

Spadnutý obklad

Pán starosta Števčík; zatiaľ postačí vrátiť masívny žulový obklad na svoje miesto. Nie je treba čakať až si ho niekto odvezie a mesto z daní Bratislavčanov zaplatí výrobu nového. Vedľa neho je aj druhý blok obkladu už vysunutý zo svojho pôvodného miesta.
31. august 2017

Martin

Múrik na Rybnom námestí

Pod Mostom SNP na Rybnom námestí sú uvoľnené na múriku veľké bloky mramoru.
13. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, bloky v obrube záhona boli umiestnené na svoje miesto. V najbližších dňoch je naplánovaná aj výsadba nových rastlín do záhona.

Radoslav Števčík, starosta Bratislava - Staré Mesto
13. september 2017

zita

Dakujem za vyriesenie podnetu, prosim administratora OPS, aby oznacil podnet ako vyrieseny.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.