Rozbitá dlažba na Židovskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený

Zaslal: Martin, 12. augusta 2017

Na Židovskej ulici je rozbitá dlažba a zvalená značka.

15. august 2017

Anonymný užívateľ

Existuje záznam z kamery ? Ako sa to stalo ?
17. august 2017

Odpoveď samosprávy

na oprave sa pracuje a v dohladnom čase budú umiestnené poškodené dlaždice

Vladimír Skokňa

oddelenie dopravy, životného prostredia, verejného poriadku a čistoty
Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
tel.: +421 2 59 246 265
mobil: +421 903 429 090
E-mail: vladimir.skokna@staremesto.sk
www.staremesto.sk
14. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, rozbité dlaždice na konci Židovskej boli nahradené novými.

Radoslav Števčík, starosta Bratislava - Staré Mesto

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.