Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Otvorený kanál a odhodený poklop

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

Vyriešený

Zaslal: Rado, 12. augusta 2017

Nachádza sa tam otvorený kanál, poklop je hodený vedľa

25. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Poklop bol upravený.


Ing. Marek Poláš, odborný referent ŽP, MÚ MČ Bratislava - Lamač

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.