Zlomená lavička na Vajanského nábreží

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený

Zaslal: Martin, 13. augusta 2017

Na Vajanského nábreží vedľa parku je poškodená lavička.

13. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, zlomená lata na lavičke bola vymenená

Radoslav Števčík, starosta Bratislava - Staré Mesto

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.