Obrovský a hlboký výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Jano Ďurinda 29. mája 2013

Poprosil by som Vás o opravu výtlku Cesta na kamzík je to naozaj neúnosné kto chytí výtlk riskuje odtrhnutie nápravy.

04. jún 2013

Majo

no cesta na Kamzik to je kapitola sama o sebe. To je jedna z najhorsich ciest v Bratislave a to je uz co povedat. Teraz to tam jakstak plataly ale vydrzi to urcite zas len mesiac
05. jún 2013

Ján

Ano, mas pravdu horna cast je v dezolatnom stave. Spodna bola ako tak, len problem je, ze dany vymol sa nachadza presne v drahe vozidla a tazko sa mu vyhyba, kedze sa jedna o uzku cestu. Kto to nepozna a chyti vymol riskuje poriadne poskodenie podvozku/napravy
08. júl 2013

Miro

Bez odpovede,cize podnet nerieseny.
08. júl 2013

Ján

Je to smutne, ale je to tak.... Vytlk tam stale je
11. júl 2013

Ján Borčin

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Podľa informácií oddelenia výstavby a investícií bude predmetný výtlk do konca júla odstránený.

S pozdravom
Ján Borčin,
oddelenie komunikácie,
MČ BANM
11. júl 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Podľa informácií oddelenia výstavby a investícií bude predmetný výtlk do konca júla odstránený.

S pozdravom

Ján Borčin,
oddelenie komunikácie,
MČ BANM
25. júl 2013

Jano Ďurinda

Daný výtlk bol opravený.

Ďakujeme veľmi pekne.
25. júl 2013

Jano Ďurinda

Daný výtlk bol opravený.

Ďakujeme veľmi pekne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania