Tri upchaté kanály v rade

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

V riešení

Zaslal: Martin U, 14. augusta 2017

Na ulici Na barine sú pred domovom dôchodcov upchaté tri kanály v rade. Podľa stavu roky neočistené. Kam má voda odtekať?

15. august 2017

Anonymný užívateľ

A potom už aj pri normálnom daždi sú zaplavené minimálne ulice, v horšom prípade domy, záhrady ... Kto je za tento stav nevyčistených kanálov zodpovedný ? Na to musia upozorňovať občania ? Kanály podľa vzhľadu neboli čistené už veľmi dávno.
19. august 2017

cestár

Určite boli niekolko krát vyfaktúrované ako vyčistené
23. august 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet o týchto vpustiach viem. Predpokladaný termín vyčistenia je do dvoch týždňov.

Ing. Marek Poláš, odborný referent ŽP, MÚ MČ Bratislava - Lamač
01. september 2017

Martin U

Preveríme či sa tak stane
11. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dnes t.j. boli vyčistené vpuste na ulici Na barine a to pri Domove dôchodcov a v stojisku Na barine 11-13

Ing. Marek Poláš, odborný referent ŽP, MÚ MČ Bratislava - Lamač
28. september 2017

Martin U

No tak dnes som to bol pozrieť a podnet je vyriešený tak na 2/3. Kanál v zákrute prečistený, kanál pri domove dôchodcov tiež, ale kanál pri kontajnerovom stojisku nie. Asi si ho zodpovední pracovníci nevšimli, nakoľko je komplet zarastený a pokrytý vrstvou zeminy. Foto č. 1 z pôvodného podnetu ilustruje aj súčasný stav. Je potrebné vyčistiť aj tento kanál. Takze podnet nie je ešte vyriešený.
28. september 2017

Anonymný užívateľ

Za vyčistenie 3. kanála sa bude účtovať ďalší výjazd ? Dúfam, že nie.
13. október 2017

Martin U

Foto z dnešného dňa. Kanál stále zanesený.
13. január 2018

Martin U

Januar 2018 a tento kanal stale zaneseny

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.