Odpadky po celom areáli

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rusovce

Vyriešený

Zaslal: Peter, 15. augusta 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

V celom parku sa nachádzajú rôzne vrecia s odpadkami a okolo nich tiež, vyzerá to ako keby sa o to vôbec nikto nestaral

01. október 2017

Odpoveď samosprávy

podľa fotodokumentácie nie je možné určiť miesto, kde sa odpad nachádza, avšak an satelitnej mape je uvedený Rusovský park, za ktorý nie je zodpovedná mestská časť Bratisalava- Čunovo, podnet mal byť zaslaný mestskej časti Bratislava-Rusovce.

Gabriela Ferenčáková, starostka MČ Bratislava-Čunovo
01. október 2017

Peter

áno, jedná sa o park v Rusovciach
23. november 2017

Odpoveď samosprávy

Tieto odpadky boli vyzbierané ešte pred konaním Dňa Rusoviec (t.j. pred 26.8.2017) a odpadky sa zbierali aj po ukončení tejto akcie.

MÚ MČ Bratislava-Rusovce

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.