Popadané konáre na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

po veternej smršťi polámané konáre a stromy na chodníku už týždeň

18. august 2017

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

ďakujeme za podnet. Pracovníci dodávateľa prechádzajú postupne celý Ružinov a odstraňujú následky kalamity. Vzhľadom na objem kalamitného dreva, haluziny a pod. dovoľujeme si požiadať o strpenie. Vopred ďakujeme.

MU Bratislava Ružinov
09. júl 2019

Michal

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený už dávno, teraz sa tam pracuje.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania