Odstavené auto bez ŠPZ na starej colnici

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Na starom hranicnom prechode uz dlhsi cas stoji odstavene vozidlo bez SPZ... Pred casom tiez policia nechala odstavene vozidlo za nadjazdom na ceste do Kittsee ktore bolo postupne rozobrate a nakoniec podpalene... dufam ze toto necaka podobny osud...

16. december 2018

Janci

vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.