Starý billboardový rozpadnutý plot

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

Zaslal: Goran, 16. augusta 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Pred 27 rokmi po otvoreni hranic na starom hranicnom prechode v Jarovciach bol vybudovany bilboardovy plot ktory uz roky je nevyuzivany a rozpadava sa... pri vstupe na Slovensko je to uzasna reklama pre stat, mestsku cast a mesto

21. august 2017

Odpoveď samosprávy

Za plot zodpovedá vlastník pozemku, ktorým je Ministerstvo vnútra, Pribinova 2, 812 72 Bratislava
22. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

už pripravujeme odstránenie plota, prosíme ešte o strpenie.



Ministerstvo vnútra SR

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.