Zvalená značka na ul. Landererova

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 17. augusta 2017

Táto skolená značka tu takto leží viac ako 3 mesiace!!! Nerozumiem, prečo tak dlho? Veď okolo nej muselo určite prejsť kvantum policajných hliadok, mestských policajtov a zamestnancov zodpovedných za dopravné značenie.

17. august 2017

Anonymný užívateľ

Táto komunikácia je na 100% kompetencii magistrátu.,
17. august 2017

D.Daniela

www staremesto:

Landererova miestna komunikácia 1. triedy (spravuje magistrát)
18. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Upozornili sme príslušný útvar hlavného mesta, ktorý sa podnetom bude zaoberať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
22. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dopravné značenie bude opravené v priebehu tohto týždňa.

S pozdravom


Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
22. august 2017

Anonymný užívateľ

Magistrát, máte veľmi zlý marketing - skrývate sa za nápis na dverách "Oddelenie komunikácie a marketingu, Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy".
Je to zlá vizitka, keď sa nevie podpísať pracovník, ktorý to vecne rieši!
30. august 2017

Anonymný užívateľ

Poškodená značka je už osadená a dokonca ju upevnili až na tri kovové stĺpiky. Podnet je vyriešený.
31. august 2017

Anonymný užívateľ

Je to tam!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania