Zarastené značky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Neriešený
meno
Katarina 19. augusta 2017

Blízko prístavného mosta pri odbočke na cyklochodník je niekoľko značiek, ktoré skoro vôbec nevidno, lebo sú zarastené stromami.

21. august 2017

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

ďakujeme za podnet. Celú lokalitu obhliadneme a zabezpečíme dostatočnú viditeľnosť značiek.

MU Bratislava Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania