Čierna skládka

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Siskia 22. augusta 2017

Cierna skladka medzi garazami a vymenickou tepla na ul.Kopanice za arealom Diagnostickeho centra

23. august 2017

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

ďakujeme za podnet. Likvidácia skládky bola už objednaná u dodávateľa.

MU Bratislava Ružinov
19. október 2017

Siskia

Zial uz je 19.oktober a skladku nikto neodpratal,naopak stale je tam bordel a este aj pribuda,mozete to prosim posurit u dodavatela?
26. marec 2018

Andrej

Veľký neporiadok za pumpou Shell

Medzi betonovym murom a arealom pumpy Shell na Roznavskej sa nachadza mnozstvo smetia rozneho druhu. Prosim o odstranenie...Vdaka
29. marec 2018

Andrej

Potkany su vsade naokolo, hniezdo je aj v krikoch za pumpou
09. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Pekný deň.

Ďakujeme za podnet.

Skládka odpadu na ulici Kopanice nahlásená v priebehu roka 2017 bola odstránená 22.11.2017.
Podľa fotodokumentácie z marca 2018 sa jedná o iný pozemok.
MČ Bratislava-Ružinov požiadala dodávateľa o dočistenie lokality od nezáhradného odpadu.

S pozdravom

Kancelária starostu
26. august 2018

Jan Bakos

Čierna skládka na Kopaniciach

Na ulici Kopanice, medzi trafostanicou a garážami je čierna skládka.
Prosím kompetentných o jej odstránenie.
10. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den,

dodavatel prac MC-Ruzinov zabezpecil odstranenie odpadu (foto v prilohe).

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
15. október 2021

Katarína

Dobrý deň, skládka odpadu je opäť raz aktuálna. Prosím o odstránenie. Ďakujem
15. október 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol znovuotvorený a zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
18. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.
18. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

nakoľko je to skládka strešnej krytiny s eternitom, čo je nebezpečný odpad, odstrániť ju mestská časť nemôže. Hlásenie MP týkajúce sa tejto skládky odstupovali kolegovia z oddelenia životného prostredia na Okresný úrad 8.9.2021.
Momentálne má na zodpovednosť riešenie podnetu Okresný úrad.
18. október 2021

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Okresný úrad

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania