Nevyriešený zosuv skaly na ceste do Devína

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Zaslal: Jaroslav Kapšo, 21. augusta 2017

Od začiatku roka, kedy na Devinskej ceste spadla skala, sa tam okrem umiestnenia zábran a semafora nič neudialo.

25. júl 2018

Igor

este to trosku vycistili od naletovych drevin.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.