Dlhodobo odstavené vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Zaslal: Peter, 21. augusta 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Na križovatke Kopčianska a Údernicka je dlhodobo odparkované vozidlo Škoda Fabia EČV BA119MA, VIN: TMBPY16Y854212686 bez platnej TK a EK. Vozidlo zaberá miesto, ktoré nie je určené na parkovanie.

15. február 2018

Odpoveď samosprávy

Mestská časť Bratislava-Petržalka po neúspešných pokusoch kontaktovať vlastníka umiestnila výzvu na odstránenie vozidla priamo na vozidlo. Ak si vlastník vozidlo v uloženej lehote neodstráni, urobí tak mestská časť.

mestská časť BA-Petržalka
12. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Vozidlo bolo odstránené.

mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania