Zvalený strom pri Kauflande

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Prosíme o odstránenie následkov víchrice

31. august 2017

Miriam

Zlomený strom pri Kauflande

Prosíme MPVPS o jeho odstránenie, je neďaleko Chorv. ramena
05. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Upozornili sme príslušný útvar hlavného mesta, ktorý sa bude podnetom zaoberať. Budeme Vás informovať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania