Prepadnutá dlažba na zastávke

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
meno
Martin U 25. augusta 2017

Na zastávke MHD Detvianska je okolo rozvodnej skrine prepadnutá dlažba 10-15 cm do zeme. Za tmy tam hrozí vážny úraz. Potrebné dlažbu opraviť.

27. august 2017

cestár

Musíte počkať, teraz sa rekonštruujú cesty na takéto drobnosti, nie je čas, občan vníma to množstvo zrekonštruovaných ciest, to je podstatné aby mohol p. primátor povedať, kolko kilometrov ciest zrekonštruoval.
27. august 2017

Martin U

Tá diera je tam už dobrý rok. Odkedy robili niečo pri tej rozvodnej skrini. Dať na poriadok 10 ks dlažby nemôže byť problém
28. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet patrí do kompetencie Dopravného podniku Bratislava, preto ho tam preposielame.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
05. marec 2018

Martin U

DPB sa zatiaľ s opravou neponáhľa. Diera v dlažbe stále je a pomaly sa mení na odpadkový kôš.
06. marec 2018

Odkaz pre starostu

Vážení užívatelia,

podnet bol opätovne preposlaný na Dopravný podnik.

Prosím Vás o trpezlivosť.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača
28. august 2018

Martin U

Za rok sa s nahlasenou dierou nič neudialo. Stále je na mieste. Akurát sa niekto pokusil natrieť rozvodnú skriňu a najbližší stĺp.
01. október 2018

Martin U

Bez reakcie z DPB
02. október 2018

Odkaz pre starostu

Vážení uživatelia,
podnet bol opätovné preposlaný na DPB.


S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača
11. marec 2019

Martin U

Dlažba stále prepadnutá a podnet neriešený.
12. marec 2019

Odkaz pre starostu

Vážení uživatelia,
podnet bol preposlaný na MiÚ Rača.


S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača
18. marec 2019

Martin U

Neviem či zrovna MiÚ by s týmto vedel pomôcť, ale dobre.
25. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Dopravný podnik prisľúbil opravu dlažby do 15. apríla.

S pozdravom

MÚ – Rača
25. marec 2019

Martin U

Žeby konečne nejaká lepšia správa? No uvidíme.
23. apríl 2019

Martin U

Zdravím. Dnes je 23. apríla a diera v dlažbe tam stále je. Asi by bolo vhodné upozorniť DPB že na niečo asi zabudli.
04. máj 2019

Martin U

DPB je s opravou dva týždne po funuse. Potrebné opätovne preposlať.
14. máj 2019

Martin U

Požiadala MČ o zdôvodnenie prečo DPB nevykonal opravu dlažby v sľúbenom termíne?
04. jún 2019

Martin U

Je už jún a nikto nič neopravil.
04. júl 2019

Martin U

Trošku podivne vyriešené, ale môžeme to konečne označiť za opravené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania