Rozbitý kvetináč pri Ministerstve spravodlivosti

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: Martin, 26. augusta 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

V bezprostrednej blízkosti Ministerstva spravodlivosti sa nachádza rozbitý betónový kvetináč. Prosím o zabezpečenie upratania.

12. september 2017

dispecing@bratislava.sk

Dobrý deň. Rozbitý kvetináč na Župnom námestí pri budove Najvyššieho súdu SR bol odstránený a miesto vyčistené.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.