Zábradlie na chodníku na Prístavnom moste

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Peter Oravec 27. augusta 2017

Zábradlie na chodníku na Prístavnom moste (z bratislavskej strany) zhrdzavelo a prakticky sa rozpadlo. Prosím o riešenie.

27. august 2017

Anonymný užívateľ

Most sa ešte nerozpadáva ?
28. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Informovali sme príslušný útvar hlavného mesta, ktorý sa bude Vašim podnetom zaoberať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
04. marec 2019

Peter Oravec

Magistrát ignoruje aj tento podnet. Prosím o preposlanie magistrátu.
04. marec 2019

Peter Oravec

Magistrát ignoruje aj tento podnet. Prosím o preposlanie magistrátu.
04. marec 2019

Peter Oravec

Magistrát ignoruje aj tento podnet. Prosím o preposlanie magistrátu.
05. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet a v predmetnej veci Vás informujeme, že zabezpečenie vyriešenia podnetu bolo objednané u zmluvného dodávateľa. Samotnú realizáciu je možné predpokladať do 30 dní od vystavenia objednávky.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
16. marec 2019

Anonymný užívateľ

Keby sa takto "nestarali" o eifelovku, tak je už dávno v zbernom dvore na kope železa ...
31. máj 2019

Peter Oravec

Magistrát dva roky ignoruje aj tento podnet.
Správa magistrátu z marca 2019 bola lož.
Prosím o preposlanie p. Vallovi.
06. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
07. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

O vašom podnete sme opäť informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
07. jún 2019

Peter Oravec

...mám pocit, že Vallo a spol. rezignovali... je to neovládateľné ... ide to už samospádom...
23. september 2019

Peter Oravec

Magistrát viac ako dva roky ignoruje aj tento podnet.
Správa magistrátu z marca 2019 bola lož.
Prosím o preposlanie p. Vallovi.
25. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
23. marec 2020

Peter Oravec

Magistrát klame, žiadna oprava sa nekonala, a roky ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Matúšovi Vallovi.
24. marec 2020

Peter Oravec

Magistrát klame, žiadna oprava sa nekonala, a roky ignoruje aj tento podnet.
Matúš Vallo ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Matúšovi Vallovi.
25. marec 2020

Odkaz pre starostu

Podnet preposlaný samospráve

S pozdravom
Stanislav
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
25. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

S podnetom sme oslovili oddelenie správy komunikácií. Oddelenie uviedlo, že v roku 2019 bolo na lávkach Prístavného mostu realizované osadenie výplní na zábradliach. V súčasnosti teda máme zábradlie “mestského typu“ na obidvoch lávkach Prístavného mosta na petržalskej strane a nad vodou. Z bratislavskej strany momentálne prebieha realizácia výstavby D4R7, ktorá čiastočne zasahuje aj do priestorov lávok. Z uvedeného dôvodu pristúpime k úprave zábradlia na bratislavskej strane po definitívnych úpravách stavbou D4R7.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. marec 2020

Peter Oravec

Magistrát, tento podnet je tu tri roky, od roku 2017, kedy sa vám o D4R7 ani nesnívalo. Okrem toho to totálne hrdzavé a deravé zábradlie tam muselo byť už minimálne 5 rokov predtým. Prečo sa teraz vyhovárate na nejakú D4R7? A čo má, preboha, R4D7 so zábradlím na lávkach pre chodcov???
Prosím o preposlanie Matúšovi Vallovi.
25. apríl 2020

Peter Oravec

Matúš Vallo ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Matúšovi Vallovi.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania