Suché stromy - Kramáre

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 27. augusta 2017

Lokalita - roh ulíc Bárdošova a Višňová. Všetky tri novovysadené stromy vyschli. Načo to sadíte, keď sa o ne neviete postarať ?

04. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia EKO podniku VPS - stredisko údržby zelene stromy boli pravidelne zalievané a sledované. Stromy na fotografii boli živé, len zhodili listy počas horúceho leta. Po zimnom období prebehne obhliadka a kontrola zelene.

Jana Plevová
04. december 2017

Anonymný užívateľ

Snáď prežili ... Na jar sa ukáže.
11. december 2017

Anonymný užívateľ

To, či je problém vyriešený alebo nie, sa ukáže na jar. Preto by bolo vhodné zmeniť stav podnetu na "V riešení". Ďakujem.
15. júl 2018

Anonymný užívateľ

Suché zbytky stromov boli nedávno odstránené ........
16. júl 2018

Anonymný užívateľ

Ak vysadením tých 3 stromčekov sa malo zlepšiť životné prostredie lokality a tieto stromčeky vyschli,, za "Vyriešené" by bolo dobré považovať taký stav, kedy by namiesto tých vyschnutých stromov vysadili náhradné, ktoré by aj po 5 rokoch boli živé.
18. júl 2019

Anonymný užívateľ

Namiesto vyschnutých 3 stromčekov bola vysadená ďalšia sada 3 stromčekov. Jeden z nich má hnedé uschnuté listy !!! Čo je to za starostlivosť ??? Prosím, čo najskôr poslať Miestnemu úradu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania