Nedostatočné dočasné dopravné značenie - Kyjevská/Tupého

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Uzavretý
meno
spoluobcan7 28. augusta 2017

Pre stavebne prace je ulica Tupeho v jednej casti uplne prehradena. Docasne dopravne znacenie na oboch stranach ulic Tupeho-Kyjevska vsak pozostava v podstate len s oznacenia slepej ulice. Ziadna informacia o obchadzkovej trase, termin ukoncenia, nebodaj informacia, ze v ktorej casti je ulica prehradena. Navyse pri odbocke na Kyjevsku ulicu je znacka az za rohom-priamo v ulici a teda pri odbocovani vodic toto obmedzenie vobec nevidi. Prosime o kontrolu spravnosti docasneho dopravneho znacenia a pripadnu upravu. Dakujeme

22. október 2017

spoluobcan7

V smere z Podkolibskej na Tupeho ulicu nedavno z neznamych pricin zmizla znacka o slepej ulici...pricom uzavera cesty pretrvava...ako v Kocurkove...hlavne ze p.starosta kandiduje na zupana...
28. júl 2019

Martin U

Tupeho je už plne prejazdná. Podnet neaktuálny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.