Rozjazdený trávnik

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Uzavretý
meno
Anonymný užívateľ 16. marca 2010

Nezodpovedni vodici rozryli travnik. S bliziacou jarou by sa to mohlo dat do harmonogramu prac. Za Pifflovou 5, pri parkovisku ako je budova videostudia.

23. marec 2010

Odpoveď samosprávy

Na základe podnetu obyvateľa bola situácia prešetrená v teréne. Úpravu predmetného trávnika na Pifflovej ulici zabezpečí Miestny podnik verejnoprospešných služieb, ktorý vykonáva údržbu zelene v tejto lokalite, v termíne do 15. 04. 2010.

S pozdravom

Ing. Marián Miškanin, PhD.
prednosta Miestneho úradu mestskej časti Bratislava-Petržalka
29. apríl 2010

Fero

Slubili to spravit, ale zabudli na to. Nastastie priroda to aspon ako tak zakryla zelenou. Vdaka, matka zem
20. február 2019

Martin Uváček

Podnet sa teda môže uzavrieť?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania