Odpad pri bytovom podniku - Budatínska

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Žiadame o jeho odstránenie

06. september 2017

Odpoveď samosprávy

Požiadali sme Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka o zvýšenú starostlivosť o udržiavanie čistoty a poriadku v uvedenej lokalite.

mestská časť BA-petržalka
27. október 2017

Odpoveď samosprávy

Neporiadok bol odstránený.

mestská časť BA-Petržalka
06. júl 2018

Miriam

Nateraz relativne vyriesene...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania