Poškodená fasáda pri kosení

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Zaslal: František, 30. augusta 2017

Dobrý deň
Foto v prílohe poukazuje na poškodenie fasády pri kosení trávy.
Chcem upozorniť pracovníkov spoločnosti, ktorá vykonáva údržbu zelene, že nehnuteľnosti (domy) prešli rekonštrukciou (zateplením) za nemalé finančné prostriedky. Je problém pri kosení použiť ochranné plachty? čo by malo byť samozrejmosťou aj na Slovensku (v Petržalke). Chýba zodpovednosť kontrola možno zo miestneho úradu.
V minulom roku sa ochranné plachty používali.

i

04. september 2017

Odpoveď samosprávy

Váš podnet preveríme v spolupráci s Miestnym podnikom verejnoprospešných služieb Petržalka, ktorý koordinuje a vykonáva údržbu verejnej zelene v mestskej časti Bratislava-Petržalka.

mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.