Prepadajúci sa chodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 16. marca 2010

Tak toto je o zivote alebo smrti, chodnik ktory ohrozuje zivoty ludi.

22. marec 2010

Odpoveď samosprávy

Na predmetnú lokalitu, kde sa nachádza poškodený chodník, bolo 17.8.2007 vydané rozhodnutie o umiestnení stavby VISTA TOWER - polyfunkčný objekt a apartmánový hotel pre Global real s.r.o. a Vista Tower s.r.o. Stavebník následne požiadal o stavebné povolenie. Toho času je stavebné konanie objektu Vista Tower prerušené. Poškodený chodník evidujeme, ale vzhľadom k tomu, že ide o chodník menej využívaný i k prihliadnutiu k uvedeným skutočnostiam zatiaľ oprava nebola zrealizovaná.
29. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
o doriešení podnetu Vás budeme informovať.





MÚ BA - Petržalka
31. máj 2020

Martin Uváček

A stále nič.
01. jún 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania