Hnijúce trávniky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Neriešený
meno
František Poul 03. júna 2013

Potešili sme sa, keď nám na Toryskej pokosili trávu okolo domu.
Bohužiaľ pokosená tráva ostala ležať na trávnikoch, nikto ju neprišiel odstrániť a pod ňou nová tráva nemôže vzísť, vyhnívajú celé kruhy.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania