Odpad pri zastávke Patrónka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: Miriam, 31. augusta 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Žiadame o odstránenie odpadkov v okolí zastávky v smere do Dúbravky

03. jún 2018

Pete

inak, to tam už davno nie je.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.