Burina

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

pokosit travu a burinu medzi tenisovými kurtami a parkoviskom vedla .fotku nemam nechodim stale s mobilom

05. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, spomínaný pozemok je v súkromnom vlastníctve nie v správe mestskej časti. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
11. september 2017

Zlatica

Ďakujem za odpoveď už je aspoň pokoseny

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania