Nebezpečný kanálový poklop

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
emem 03. júna 2013

Poklop umiestnený na frekventovanom chodníku pri výstupišti MHD . Vhodný na vytknutie, prípadne nejakú zlomeninu...

05. jún 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
uvedený kanalizačný poklop na sa nachádza na pozemku, ktorý nie je v správe mestskej časti Bratislava-Petržalka.
Okamžite sme kontaktovali Bratislavskú vodárenskú spoločnosť, poruchovú službu, ktorí prisľúbili vykonanie fyzickej obhliadky a zjednanie nápravy.

Milka Podmajerská
vedúca Kancelárie starostu
Miestny úrad Bratislava-Petržalka
Kutlíkova 17, Bratislava
t.č. 02/63823 065
fax 02/63 823 908
milka.podmajerska@petrzalka.sk
www.petrzalka.sk
14. august 2013

emem

BVS pri svojich ziskoch už mohla niečo urobiť....je 14.8.2013
05. jún 2014

emem

Je 5.6.2014 a poklop je stále neopravený.
17. máj 2015

emem

Takto vyzerá poklop 11.5.2015
Človek už nechápe ....
25. máj 2015

Peter Vadovic

po roku je stav bez zmeny, smutne :(

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania