Dlhodobo odstavené vozidlo, bez platenej STK/EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Ľuboš 07. septembra 2017

Chcem upozorniť na dlhodobo stojace vozidlo Ford Mondeo bez platnej STK a EK na parkovisku pred bytovkou Belinského 23. Odstránením by pribudlo 1 parkovacie miesto.

24. október 2017

Peter

A co?STK a EK nieje dovod ze vozidlo nemoze stat na verejnom parkovisku alebo priestranstve.Uz vam niektorym fakt preskakuje.Stale dookola to iste.
19. február 2018

Odpoveď samosprávy

Vozidlo má už v súčasnosti platnú STK aj EK. Mestská časť nemá dôvod ďalej sa vozidlom zaoberať.

mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania