Odstavený trolejbus

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
meno
Matej 06. septembra 2017

Dobrý deň, na ulici K Železnej studničke býva konštantne odstavený trolejbus, z toho niektoré dni len pár metrov pred kruhovým objazdom. Obchádzanie býva kvôli dĺžke trolejbusu problematické a neustále to obmedzuje dopravu a parkovanie + nakoľko popri ceste nieje vybudovaný chodník, tak častokrát cestou z práce sa bojím aby ma niekto pri obchádzaní nezrazil, nehovoriac keď tadiaľto prechádzajú malé deti.

08. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet!
Spomínané vozidlo, bol záložný T-bus odstavený na komunikácii pri Železnej studienke z dôvodu neprejazdnosti komunikácie ( rekonštrukcia komunikácie ) pri vozovni Hroboňova. Od 7.9.2017 má záložné vozidlo opätovne stanovisko vo vozovni Hroboňova. Problém je vyriešený.

Ďakujeme za pochopenie!

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania