Výtlky na novej skolaudovanej ceste Freshmarket

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Uzavretý
meno
Vladimir 11. septembra 2017

Na novej ceste - odbocka z Roznavskej k Freshmarketu na Tomasikovej su vytlky - prosim o napravu. Kedze cesta je uplne nova musela prejst kolaudaciou - nerozumiem kto schvalil tuto odbocku ked su na nej vytlky.

11. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Podnet sme postúpili príslušnému oddeleniu hlavného mesta, ktoré sa ním bude zaoberať.

S pozdravom


Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
11. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

po preverení Vášho podnetu si Vás dovoľujeme informovať, že predmetná komunikácia nie v správe hlavného mesta, majiteľom tohto úseku je FreshMarket s.r.o. .

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
12. september 2017

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme preposlali aj priamo Fresh Marketu.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
13. október 2017

Sexy

Čo by som ja dal za takúto cestu v Bratislave :D toto dávať ako podnet , pričom väčsina hlavných komunikácií vyzerá ešte horšie :D
27. júl 2021

Martin Uváček

Podnet považujem za bezpredmetný, tie dierky vo vozovke sú časom úplne minimálne, pre prejazd a údržbu cesty nie sú žiadnou prekážkou. Navrhujem podnet uzavrieť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania