Rušenie nočného kľudu v penzióne Lediny 5/A

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

Neriešený

Zaslal: lediny, 08. septembra 2017

pravidelne tam v noci chodia taxíky a auta trieskajú z dverami a vykrikujú
nevieme či na to majú povolenie ale nachádza sa to medzi rodinnými domami
nehovoriac o tom že podľa výpisu živnostenského registra to je erotický salón ktorý susedí s materskou škôlkou

11. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Vec bude preverená a prípadne riešená v súčinnosti s kompetentnými orgánmi.

sekretariát
21. august 2018

lediny

Aj keď bola medzičasom živnosť bola zrušená na erotický salón , ale podnik funguje aj naďalej aj bez oprávnenia so slečnami z východného bloku ,ktoré tam aj bývajú

na slovensku je to tak

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.