Odpadky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Pri parkovisku na Rovniankovej ulici 5 je mnozstvo rozhadzanych odpadkov, ktore uz po niekolko tyzdnov nikto neupratal. Prosim o vycistenie verejneho priestoru od tohto smetia. Dakujem

25. september 2017

Odpoveď samosprávy

Čistenie verejnej zelene a komunikácií na Rovniankovej ulici zabezpečí mestská časť Bratislava-Petržalka, prostredníctvom Miestneho podniku verejnoprospešných služieb. Zároveň vyzveme všetky zúčastnené osoby, ktoré v tejto lokalite majú umiestnené nádoby na odpad, aby dôsledne dodržiavali všetky nariadenia vyplývajúce zo Všeobecne záväzného nariadenia mestskej časti Bratislava-Petržalka 2/2014 o dodržiavaní čistoty a poriadku na jej území.

mestská časť BA-Petržalka
18. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol v čase svojej aktuálnosti vyriešený.
Stav verejného priestranstva bol opakovane preverený v teréne, keďže je uvedená lokalita v nevyhovujúcom stave, podnet odstupujeme Miestnemu podniku verejnoprospešných služieb Petržalka na priame vybavenie.
Kto? MP VPS

MÚ BA - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania