Nelegálna ubytovňa na Hlaváčikovej 35

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Uzavretý
meno
ivan 13. septembra 2017

Na Hlaváčikovej 35 si jeden z obyvateľov domu (byt na 4. poschodí) nelegálne prebúral priechod do garáže (garáž č. 420) a v garáži je ubytovaných cca 15 ľudí srbskej národnosti, o ktorých nikto nevie, či majú povolenie na pobyt a čo vlastne na Slovensku robia. Obyvatelia domu aj majitelia garáží sa obávajú o svoj majetok a bezpečnosť.

14. september 2017

Peter

Tak ohlaste to na cudzinecku policiu, oni radi pridu.
26. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Váš podnet sme poslali na stavebný úrad MČ Bratislava-Karlova Ves, ktorý ho prijal ako podnet na vykonanie štátneho stavebného dohľadu vo veci vykonania stavebných úprav a vo vzťahu k užívaniu stavby. Ako nás však kolegovia upozornili, bolo by vhodné, aby ste ako oznamovateľ vystupovali ako konkrétna osoba, ktorú jednak môžu informovať o výsledku dohľadu a jednak budú mať istotu, že reagujú na vecné a pravdivé podnety. Stavebný úrad potrebuje presne identifikovať majiteľa garáže, resp. garáž o ktorú sa jedná, preto by bolo potrebné, aby ste kontaktovali priamo stavebný úrad na č. 02/707 11 311, alebo e-mailom na adrese: [email protected].
Vo veci podozrenia z pobytu cudzích štátnych príslušníkov na našom území, Vám odporúčame obrátiť sa tiež na orgány Policajného zboru SR.

Miestny úrad Bratislava-Karlova Ves
26. september 2017

Admin KV

Dobrý deň, pán Ivan. Prosím, aby ste v súvislosti s Vaším podnetom kontaktovali už priamo stavebný úrad tak, ako je popísané vyššie v odpovedi Miestneho úradu. Ďakujem.
Tento podnet označujem ako uzavretý.

Michal Molčányi
administrátor OPS Bratislava - Karlova Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania