Ani značka, ani kôš...

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Jan Bakos 14. septembra 2017

Pri ceste po ulici Na križovatkách som narazil na takúto divokú kombináciu. Stĺp asi od dopravnej značky a pri ňom vedro, tváriace sa ako preplnený kôš. Ani to neviem poriadne zakategorizovať.

Neviem kto tým čo sleduje, ale poprosil by som o uvedenie do stavu, kde na zemi nebude odpad, kôš bude poriadny a pravidelne vysýpaný a značka buď bude celá alebo nebude vôbec.

Ďakujem

29. september 2017

Jana Ondreasova

suhlasim tento podnet som uz davala aj ja, je uz asi mesiac ten kos aj s neporiadkom a nic sa s tym nedeje. taktiez by som chcela poukazat na tych co neporiadok sposobuju. zvacsa ide o komunitu co byvaju za policajnou stanicou.
05. október 2017

Boris

Kôš bol včera odstránený.
09. október 2017

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

ďakujeme za podnet. Koš zadáme na odstránenie, prípadné dopravné značenie posúdi dopravný inžinier.

MU Bratislava - Ružinov
17. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den,
v roku 2012 tam bola znacka IP4 Slepa ulica. V nasledujucich rokoch bola ulica prepojena komunikaciou s Bulharskou ulicou takze predmetna znacka stratila vyznam. Odstranenie stlpika bolo zadane dodavatelovi prac na odstranenie.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania