Posunuté ohraničenie cyklochodníka

Zodpovednosť za riešenie: STaRZ

Vyriešený
meno
Jan Bakos 16. septembra 2017

Nelegálne parkujúce autá (https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/18338/opacne-parkovanie) posunuli ohraničenie cykochodníka cca pol metra do priestoru cyklochodníka.

Žiadam kompetentných, aby obnovili prejazdnosť v celom profile a dĺžke cyklochodníka (takýchto miest tam bude viac), keď už neriešia pôvodný problém.

P.S. Prosím administrátorov, aby tieto podnety nespájali. Z pohľadu príčin je to síce to isté, ale z pohľadu riešenia, toto má úplne iné (a verím tomu, že rýchlo realizovateľné) riešenie. Ďakujem!

17. november 2017

Jan Bakos

Ohraničenie cyklochodníka sa aj naďalej rozpadáva.
Ak MiÚ Ružinov nezačne konať alebo aspoň komunikovať, budem nútený prejsť k osvedčeným infožiadostiam.
31. marec 2018

Nacbo Ynmynona

Ohraničenie cyklochodníka je stále rozbité.
09. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený zodpovednému vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava a podriadenej organizácii STaRZ na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.
Ďakujeme a pekný deň.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
16. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň ,
posunuté ohraničenie bolo 13.4.2018 uvedené do pôvodného stavu.

Katarina Szabová STARZ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania